Zaznacz stronę

SŁOWO WSTĘPU

Haker Email Marketingu

Zapłać cenę za to, by stać się osobą, jaką pragniesz być… To dużo łatwiejsze niż życie pełne porażek!

.
Wysyłam miesięcznie wiadomości do kilkunastu tysięcy czytelników.

Moje listy kontaktów z dnia na dzień powiększają się o kilkanaście nowych osób, a odsetek rezygnacji z dalszej subskrypcji jest bardzo niewielki (poniżej jednego procenta).

To oczywiście nie wydarzyło się z dnia na dzień. Zainwestowałem bardzo dużo w przeróżne szkolenia i stopniowo zdobywałem coraz więcej doświadczenia. Przez ponad 7 lata tworzyłem podstawę mojego biznesu, dlatego dzisiaj już doskonale wiem jak to wszystko działa.

Wiem również, że własna lista adresowa jest na wagę złota – jest to najważniejsze i najtańsze narzędzie w świecie marketingu internetowego. Niestety coraz większa liczba spamerów bardzo nadszarpnęła reputację Email Marketingu i dużo osób zaczęło negatywnie reagować na niektóre wiadomości email. Ale pomimo to moje maile są czytane i bardzo przyczyniają się do sukcesu moich produktów!

W takim razie, dlaczego Ty nie miałbyś zrobić dokładnie tego samego?

Pokażę Ci w tej księdze najważniejsze zagadnienia, które pomogą Ci skutecznie wykorzystać Email Marketing w Twoim biznesie MLM (nie tylko w MLM) i uniknąć największych błędów.

Poznasz najważniejsze techniki, od polepszenia relacji z Twoimi klientami i współpracownikami poprzez budowę i wysyłkę Twojego Newslettera.

Jak zapewne wiesz, nic nie pozostaje w miejscu – również Email Marketing. Dlatego co jakiś czas będę aktualizować to szkolenie i będę Cię na bieżąco informować o wszystkich nowościach.

Nie czekaj i od razu zacznij zbierać adresy email swojej grupy docelowej. Stwórz najlepszy Newsletter na świecie i zachwycaj tysiące, a później setki tysięcy potencjalnych klientów i współpracowników…

… A zobaczysz, że Twój biznes eksploduje!

Kliknij TUTAJ i odpal MODUŁ NR 1>

 

Pozdrawiam serdecznie,
Paweł Grzech

 

 

 

 

 

 

 

 

Podziel się