Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /home/platne/serwer188768/public_html/laptopowybiznes.pl/wp-config.php on line 82

Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /home/platne/serwer188768/public_html/laptopowybiznes.pl/wp-config.php on line 102
Haker Email Marketingu 2 - Biznes w Domu
Zaznacz stronę

haker email marketingu - MODUŁ 1

Dlaczego Email Stał Się Najpotężniejszym Narzędziem Marketingowym?

Z tego, co zauważyłem, to istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na dobre informacje, które dotyczą ODPOWIEDNIEGO wykorzystania Email Marketingu.

Ponad połowa pytań, które dostaje dotyczy właśnie tego zagadnienia – budowania listy kontaktów, Newslettera, odpowiednich narzędzi, skutecznego pisania maili itp.

Ogólnie rzecz biorąc pod pojęciem Email Marketingu kryją się wszystkie marketingowe czynności, w których skład wchodzi wykorzystanie maili. To może być oczywiście pisanie Newslettera, różne grupy dyskusyjne, ale również wiadomości Follow up.

Tak naprawdę to nawet dodanie postscriptum w Twoich wiadomościach, jest zaliczane do strategii Email Marketingu…
.

NAJPOTĘŻNIEJSZY:

Pamiętam dzień, kiedy po raz pierwszy zarobiłem pieniądze wysyłając tylko jednego maila do mojej listy kontaktów. Nie była to oczywiście jakaś zawrotna suma (250 zł), ale mogę powiedzieć Ci jedno…

Po pierwsze: skuteczny Email Marketing może opanować i wykorzystać prawie każdy. Nie wymaga to za dużego wkładu, ponieważ start jest prawie darmowy.

Wszystko, czego potrzebujesz, to po prostu adresy email i program do wysyłania wiadomości oraz zarządzania Twoimi kontaktami (polecam Ci narzędzia MaxFunnel).

Pokażę Ci w tej księdze najlepsze strategie i techniki zapełniania Twojej listy nowymi kontaktami. Dzięki temu będziesz mógł swoim subskrybentom regularnie pisać i proponować różne usługi lub produkty.
,

Największy błąd marketingowy wszechczasów:
Zapomniałem zapytać o adres Email!

To było straszne… Popełniłem największy błąd marketingowy w swoim życiu!

Trwało to naprawdę bardzo długo, gdy zrozumiałem, że strony, które koncentrują się tylko i wyłącznie na sprzedaży… Nigdy nie osiągną sukcesu.

Niestety nikt mi wtedy tego nie wytłumaczył.

Teraz już wiem, że grubo ponad 90% osób, które odwiedzają Twoją stronę internetową, NIGDY nie kupuje za pierwszym razem!

Chyba, że jesteś świecie o tym przekonany, że ktoś przy swojej pierwszej wizycie wybierze akurat Twoją stronę, jako faworyta i będzie regularnie na nią wracać…?

Niestety Twoi czytelnicy będą to robić równie rzadko jak moi!

Dlatego musisz stworzyć sobie system marketingowy, za pomocą, którego będziesz mógł regularnie kontaktować się ze swoimi czytelnikami (oczywiście nie mam tutaj na myśli spamu).

Twoja grupa docelowa musi być po prostu zainteresowana Twoim biznesem, aby od czasu do czasu dowiedzieć się, co nowego u Ciebie słychać i co masz im do zaoferowania.

Oto, czego się nauczyłem:

O wiele szybciej i łatwiej otrzymasz od swoich czytelników adres email niż np. zamówienie Twojego produktu/usługi.

Co jest oczywiście zrozumiałe.

Zastanów się przez chwilę… Dlaczego ktoś ma u Ciebie coś kupić, jeśli nawet nie chce zostawić Ci swojego adresu email?

Rozejrzyj się na moim blogu www.ebiznesdlakazdego.pl. Wtedy zobaczysz, że wyciągnąłem wnioski i nie popełniam już więcej tego błędu. Przy każdej okazji proszę moich czytelników o ich adresy email – i oczywiście wynagradzam im to rozdając różne gratisy.
.

Po drugie: Email Marketing to bardzo aktywne i dynamiczne narzędzie, na które możesz sam wpływać i określać jego działanie. Nie musisz czekać aż Twoja strona zostanie zindeksowana i znaleziona w Google. Samodzielnie określasz czas i godzinę rozmowy ze swoim potencjalnym klientem lub współpracownikiem – sam również ustalasz treść swojej wiadomości.

Kolejna i bardzo ważna zaleta:

To możliwość personalizacji Twoich maili.

Dlatego Email Marketing idealnie nadaje się do tzw. wiadomości „follow up” – jest to seria wiadomości ustawionych w kolejce do wysyłki, czyli kampania, w której wysyłasz kilka wiadomości na jakiś konkretny temat (sprzedajesz w taki sposób również swoje produkty).
.

Jeden z głównych powodów, dlaczego tak dużo osób
ponosi porażkę w biznesie…

Podczas rozmowy z poczatkującymi osobami bardzo często zauważam, że albo ignorują to wspaniałe narzędzie, jakim jest Email Marketing albo zabierają się za to w niewłaściwy sposób.

A Email Marketing to tak naprawdę najważniejsze narzędzie w Twoim biznesie.

Dużo osób wie jak generować ruch na swoje strony, a nawet jak pisać skuteczne teksty reklamowe – oczywiście obie te rzeczy są bardzo ważne – ale niestety jeszcze większość z nich w niewłaściwy sposób korzysta z potęgi Email Marketingu (szczególnie w biznesie MLM).

Gdy pada pytanie o Email Marketing, to często słyszę odpowiedzi tego typu:
„Tak, mam już autoresponder” lub „I tak odpowiadam już na wszystkie maile”.

No to super… Ale to nie ma nic wspólnego ze skutecznym email marketingiem.

Zastanów się przez chwilę. Aby zamknąć sprzedaż lub pozyskać nowego współpracownika, trzeba kontaktować się od 5 do 12 razy (czasami nawet więcej) z poważnie zainteresowaną osobą.

Zdarza się jednak, że 12 regularnych kontaktów z potencjalnym klientem może nie wystarczyć.

To w takim razie, co robisz w tej sprawie, aby kontaktować się przynajmniej te 12 razy z każdym potencjalnym klientem lub współpracownikiem?

W marketingu nigdy nie możesz zachowywać się pasywnie… I czekać aż jakaś osoba, która interesuje się Twoją ofertą, wróci po kilku dniach na Twoją stronę po więcej informacji.

Wierzyć w takie bajki graniczy niestety z finansowym samobójstwem.

Twój cały marketing musi być AKTYWNY. Innymi słowy: to Ty musisz wyjść z inicjatywą i zadbać o to, aby doszło do tych 12 kontaktów! Nawet nie myśl o tym, aby pozostawić tak ważne zadanie swoim czytelnikom.

Internet oferuje nam wszystkim najpotężniejsze narzędzie wszechczasów… A mimo to, tylko nieliczne osoby potrafią wykorzystać je we właściwy sposób.

Chodzi mi oczywiście o Email! Odpowiedz sobie teraz na to pytanie:

Czy znasz technikę, metodę lub jakieś narzędzie, dzięki któremu możesz utrzymywać regularny kontakt z setkami, a nawet tysiącami osób jednocześnie – codziennie, co tydzień… Itd., bez wydawania większych kwot?

Jeśli chciałbyś działać tak w realu, (czyli np. według starej szkoły MLM), to niestety bardzo szybko wylądowałbyś na ulicy.

W Internecie możesz wysyłać setki, tysiące, a nawet miliony wiadomości jednocześnie. Tak często jak tylko zechcesz lub pozwolą Ci na to Twoje narzędzia. Dlatego nie ma dla Ciebie żadnej wymówki – musisz po prostu regularnie kontaktować się ze swoim potencjalnym klientem i współpracownikiem.

A jeśli jeszcze tego nie robisz, to koniecznie to zmień lub po prostu przyznaj się, że jesteś za leniwy, aby na serio zająć się budową swojego internetowego imperium.

Podejmij decyzję jeszcze dzisiaj i zacznij tworzyć własną kampanię email. Wtedy Ci w tym pomogę.
.

NA MAILA WYŚLĘ CI MODUŁ NR 2

 

Typowy laptopowy biznes?
###

To co będę pokazywać Ci w kolejnych modułach oraz to czego nauczysz się
dzięki MaxFunnel, którego Ci mocno polecam ponieważ otrzymasz tam wszystkie
niezbędne narzędzia budowy biznesu online:

Kliknij TUTAJ i ODPAL MaxFunnel..

 

To wszystko działa bardzo dobrze. Potrzebujesz tylko odpowiednich narzędzi,
odpowiednich szkoleń i trochę czasu, aby wszystko wdrożyć w praktykę.

 

Pozdrawiam serdecznie,
Paweł Grzech

 

 

 

 

 

 

 

 

Podziel się