Zaznacz stronę

haker email marketingu - MODUŁ 2

Interruption Marketing vs Premission Marketing

Interruption Marketing (przerwanie) – tak nazywane są działania, które przeszkadzają komuś w jakieś czynności. Przykładem może tu posłużyć klasyczna forma reklamy np. w telewizji lub w radiu. Niestety taki rodzaj reklamy staje się coraz bardziej intensywny i dokuczliwy – na pewno znasz to już z własnego doświadczenia…

Dlatego zwiększające się koszty reklamy zmuszają firmy do coraz cięższej pracy, aby z pośród tysięcy irytujących rzeczy, które oddziałują na konsumentów, wyróżniać się pozytywnie z szarego tłumu.

Premission Marketing (pozwolenie) – jak sama nazwa wskazuje, jest to dokładnie przeciwieństwo Interruption Marketing. W tym wypadku to właśnie konsument decyduje, czy chce otrzymać ofertę czy nie. Jeśli dana osoba udzieli Ci pozwolenia na taki rodzaj marketingu, będzie o wiele bardziej otwarta na Twoje sugestie.

Mam teraz dla Ciebie 3 proste kroki, dzięki którym Twoi potencjalni klienci lub współpracownicy zaczną Ci bardziej ufać:

  • Najpierw zaoferuj swoim czytelnikom tzw. przynętę (bonus), aby z radością zostawili Ci swoje adresy email. To może być np. darmowy ebook, szkolenie video, nagranie audio, jakiś prezent, program itp.
    .
  • Pójdź za ciosem i każdego dnia wysyłaj przynajmniej jednego maila do swojej listy adresowej.

WAŻNE! Nie mogą być to ani maile typowo sprzedażowe ani maile typowo szkoleniowe. Każdy mail powinien zawierać jakąś historię, morał i powinien w jakimś stopniu zabawiać Twojego czytelnika (w kolejnych częściach powiem Ci jak to dokładnie zrobić).

  • W każdym mailu umieść link do swojego produktu, a jeśli chcesz promować swój Biznes MLM, to wklej link najlepiej do swojego Systemu MLM. Jeśli nie wysyłasz typowo sprzedażowych maili (mocno odradzam), to te 3 kroki będą bardzo dobrze działać (w kolejnych częściach dowiesz się jak dokładnie pisać swoje maile).

„Nigdy nie zbudujesz pozytywnych relacji z potencjalnym klientem lub współpracownikiem, jeśli nie otrzymasz od niego wyraźnego pozwolenia!”

Jest to bardzo ważne i zawsze musisz respektować takie pozwolenie (pamiętaj, aby nigdy nie zadać więcej od tego, na co otrzymałeś zgodę).

Co to znaczy?

NIGDY nie wpisuj ludzi bez ich pozwolenia na swoją listę kontaktów. Twój subskrybent może zapisać się tylko i wyłącznie sam!

JUŻ JUTRO NA MAILA WYŚLĘ CI MODUŁ NR 3

 

Typowy laptopowy biznes?
###

To co będę pokazywać Ci w kolejnych modułach oraz to czego nauczysz się
dzięki MaxFunnel, którego Ci mocno polecam ponieważ otrzymasz tam wszystkie
niezbędne narzędzia budowy biznesu online:

Kliknij TUTAJ i ODPAL MaxFunnel..

To wszystko działa bardzo dobrze. Potrzebujesz tylko odpowiednich narzędzi,
odpowiednich szkoleń i trochę czasu, aby wszystko wdrożyć w praktykę.

 

Pozdrawiam serdecznie,
Paweł Grzech

Podziel się