Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /home/platne/serwer188768/public_html/laptopowybiznes.pl/wp-config.php on line 82

Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /home/platne/serwer188768/public_html/laptopowybiznes.pl/wp-config.php on line 102
Książka Internet Network Marketer - Biznes w Domu

Blog | Kontakt

PODRĘCZNIK NOWOCZESNEGO MARKETINGU SIECIOWEGO

DLACZEGO KLIENCI NIE KUPUJĄ I JAK ZBUDOWAĆ MASZYNĘ, KTÓRA TO ZMIENI?

"Poznaj mało znaną strategię działania, która sprawi, że ludzie sami zaczną pytać Cię o możliwość prezentacji Twojego biznesu, a nawet zapłacą Ci, aby to zobaczyć…!"

internetmarketerDrogi Przyjacielu… 

Jeśli chcesz w OPTYMALNY sposób połączyć swój Biznes Sieciowy z Marketingiem Internetowym i stać się MISTRZEM rekrutacji oraz budowniczym kilku źródeł dochodu, to ta książka jest zdecydowanie dla Ciebie.

Oto moja oferta:

Napisałem książkę pt.:

„Internet Network Marketer”

Jest ona jednak BARDZO droga, jednak w tym wypadku dokonamy prostej wymiany – Ty podasz swój najlepszy adres e-mail, a ja wyślę Ci Twój poradnik + dodatkowe bonusy.
.

[KLIKNIJ TUTAJ I POBIERZ SWÓJ EGZEMPLARZ
– ponad 100 str. PRAKTYCZNEJ wiedzy..]

.

Książkę otrzymasz na adres e-mail, który podasz na następnej strony (klikając w powyższy link). Po wpisaniu swojego maila otrzymasz wiadomość z linkiem potwierdzającym i tylko w momencie, gdy potwierdzisz swój adres e-mail będziemy w kontakcie i tylko wtedy wyślę Ci Twoją książkę + dodatkowe BONUSY o wartości 97 zł.

Poznaj…

SPIS TREŚCI:

#MODUŁ 1Dlaczego Ponad 90% Osób Ponosi PORAŻKĘ w Network Marketingu?
(To bardzo ważna część tej książki, ponieważ już na samym początku pokażę Ci dokładnie czego unikach, jakich błędów nie popełniać i z kim tak naprawdę chcą współpracować inne osoby. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu i nerwów. Strona 5)
.
#MODUŁ 2Więcej Osób w Zespole, Czyli Prawdziwy AUTOMAT Do Budowy Listy Kontaktów (W tej części pokażę Ci dokładnie jak powinien wyglądać biznes Marketingu Sieciowego w Internecie, podam Ci sprawdzoną formułę na sukces oraz jak rekrutować nowe osoby za pomocą Internetu. Strona 20)
.
#MODUŁ 3Twoje ROZWIĄZANIE (W tym module pokażę Ci dokładnie jak działa PRAWDZIWY Marketing plus odpowiemy sobie na bardzo ważne pytanie – dowiesz się, co tak naprawdę musisz sprzedawać i jak to robić. Strona 33)
.
#MODUŁ 4Jak Zarabiać Nawet, Gdy Ktoś Powie Ci NIE!? (W tym module pokażę Ci dokładnie jak zbudować dodatkowe źródło dochodów działając z tymi samymi osobami. Dzięki temu możesz pokryć koszty reklamy i biznesu. Strona 39)
.
#MODUŁ 5Twoja Marketingowa Maszyna… (Tutaj zobaczysz jak wszystko to, czego nauczyłeś się do tej pory złożyć w całość tak, aby powstała nam z tego kompletna maszyna marketingowa PLUS pokaże Ci dokładnie z czego zbudować swój własny system marketingowy. Strona 64)
.
#MODUŁ 6Wrota Wejściowe Do Twojego Biznesu – jak je zbudować, gdzie, po co i dlaczego? (W tym module pokażę Ci jak w prosty sposób zbudować pewną specjalną stronę, od której zaczyna się cała zabawa. To właśnie przez tą stronę ludzie trafiają do Twojego lejka sprzedażowego. Strona 76)
.
#MODUŁ 7Gdzie Szukać Ludzi Do Biznesu? (W tej części zrozumiesz jedną z najważniejszych rzeczy w Twoim biznesie. Pokażę Ci również dokładnie do jakich osób kierować swoją ofertę, jak to robić, gdzie te osoby szukać oraz jak z nimi działać. Strona 98)
.
#PODSUMOWANIE i dalsze kroki działania (Podsumujemy sobie cały proces i wyjaśnimy kilka dodatkowych kwestii – nie zostaniesz sam z pytaniami i problemami. Strona 105)

Odbierz Dzisiaj Za Darmo:

Ponad 100 stron wiedzy na temat tego…

Jak zbudować MASZYNĘ, która sprawi, że staniesz
się Mistrzem Rekrutacji Online:

Paweł Grzech

trening network marketing online

pawelgrzechszkoleniamlm
Podziel się