Dla osób, które chcą zbudować stabilny & dochodowy biznesi online...

"W 2011 Roku Byłem Zmęczonym
i Spłukanym Pracownikiem Lokalnej Drukarni... Przez Cały Ten Czas Myślałem, Jak Poprawić Swoją Kondycję Finansową Aż Pewnego Dnia Odkryłem Marketing Partnerski..."

...27 Miesięcy Później Złamałem Kod Zarabiania w Intenrecie
i Zacząłem Zarabiać 3 Razy Więcej Niż Na Etacie.

Teraz ten sam system, który mnie uratował udostępniam Tobie!

 

Od: Paweł Grzech

Drogi przyjacielu,

1) Jeśli masz już Dosyć błądzenia po omacku…

… Jeśli drażni Cię to, gdy widzisz coraz więcej osób odnoszących sukcesy w e-Biznesie, a Ci nadal nie wychodzi, to znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Nauczysz się:

Jak za pomocą onlinowych technik zbudować swój własny E-Biznes (w najlepszej branży świata) i odnieść upragniony sukces. Tutaj nie chodzi o jakieś psychologiczne brednie, tylko o konkretne strategie i metody budowy biznesu, które pomogły już tysiącom osób na całym świecie.

2) Gdy Zaczynałem Moją Karierę W E-Biznesie, To…

… Pracowałem jeszcze jako pomocnik drukarza w lokalnej drukarni na 3 zmiany za marne grosze i zastanawiałem się nad tym, jak mogę poprawić swoją kondycję finansową. Jednak nie będę opowiadać Ci bajek w stylu, że zbankrutowałem, miałem ogromne długi czy, że z trudem wiązałem koniec z końcem… bo tak nie było.

Faktem jednak jest, że pracowałem na 3 zmiany, byłem zmęczony i zarabiałem grosze. Przerażał mnie fakt takiego życia, więc zacząłem szukać innych rozwiązań…

Pewnego dnia w moje ręce wpadła książka Roberta Kyiosaki pt. „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec”, która całkowicie zmieniła mój sposób myślenia oraz całe moje przyszłe życie.

Dzięki temu zacząłem szukać innej drogi, czegoś poza etatem, co może zagwarantować mi stabilny i pasywny dochód. Przyznam, że nie było łatwo, ale stopniowo, małymi krokami zacząłem odkrywać świat Internetu…

Okazało się, że mogę pracować gdzie tylko chce: w domu na kanapie, na plaży, w samochodzie… wszędzie tam, gdzie miałem dostęp do laptopa i łącza internetowego.

Co prawda, nie wiedziałem jeszcze jak się za to wszystko zabrać i minęło jeszcze sporo czasu zanim złamałem kod i zacząłem czerpać zyski, ale i tak zapowiadało się to fantastycznie. No i się zaczęło…

Od tej chwili każdego dnia studiowałem tysiące nowych materiałów i zacząłem się uczyć od prawdziwych ekspertów:przeczytałem setki książek, przerobiłem dziesiątki szkoleń zarówno tych odpłatnych, jak i darmowych.

W Internecie jest naprawdę sporo okazji do zarobienia pieniędzy – ofert naprawdę nie brakowało i miałem wrażenie, że chyba każdy próbuje sprzedać mi swój super sposób na zarabianie pieniędzy.

3) Dokładnie Cię Rozumiem...

…  Jeśli jesteś trochę zagubiony patrząc na bilans przychodów i wydatków w swoim E-Biznesie.

Od 2010 roku wydałem kilkanaście tysięcy złotych na przeróżne szkolenia i oferty biznesowe. Przyłączyłem się praktycznie do każdego biznesu, którego oferta wydawała mi się atrakcyjna… co prawda z większości nic nie wyszło, ale dzięki temu zdobyłem dużo doświadczenia.

Popełniłem po drodze również masę błędów, przez co zarabiać zacząłem dopiero po 3 latach mojej internetowej działalności… Bywały dni, gdy chciałem już wszystko rzucić i wrócić na etat, ale nie poddałem się.

4) Byłem Zmęczony I Sfrustrowany, Ale Czułem, Że Przełom Jest Naprawdę Blisko…

Nagle zacząłem otrzymywać na maila powiadomienia o naliczonej prowizji za produkty partnerskie, które wtedy sprzedawałem. Szkoda, że nie widziałeś mojej miny, gdy po wysłaniu tylko jednego maila (do około 215 osób) zarobiłem moje pierwsze pieniądze w Internecie.

Nie była to oczywiście powalająca suma (250 zł) i na pewno nie wystarczało to na zaspokojenie wszystkich potrzeb, ale okazało się, że jestem na dobrej drodze. Zauważyłem, że w Internecie faktycznie można zarabiać prawdziwe pieniądze.

Oczywiście nie zacząłem zarabiać z dnia na dzień. Ale z czasem odkryłem sekret zarabiania przez Internet za pomocą laptopa i dostępu do łącza internetowego. O ile dobrze pamiętam to po 3 latach działalności złamałem kod i zacząłem zarabiać 3 razy więcej, niż w mojej dotychczasowej pracy.

I wcale nie było to aż takie trudne. Jednak mimo wszystko zajęło mi to dużo czasu (prawie 3 lata) zanim odkryłem jak skutecznie budować eBiznes i tworzyć jednocześnie kilka niezależnych od siebie źródeł dochodu. Kiedy w końcu odkryłem jak zarabiać pieniądze, siedząc wygodnie w zaciszu własnego domu, zdałem sobie sprawę, że mogę pomóc innym zrobić dokładnie to samo.

Wszystko bazuje na tzw. duplikacji –> gdy pomogę zarobić Tobie, to również i ja na tym zarabiam.

Jest to naprawdę idealny model biznesowy – Ja zacznę zarabiać wówczas, gdy TY będziesz zarabiać! Pomagamy sobie nawzajem.

I właśnie o to tutaj chodzi – chcę pomóc Ci zarabiać w Internecie.

Kiedy wykonasz 2 ostatnie kroki (punkt nr 8 i 9) opisane poniżej, to otrzymasz w pełni zautomatyzowany AllinOne Business System do budowy własnego Biznesu Online.

Będziesz mógł pracować w domu, na wakacjach, w parku lub gdzie tylko zechcesz – wszystko czego Ci potrzeba to komputer + łącze internetowe + trochę wiedzy jak to zrobić (którą zresztą otrzymasz jako bonus).

Zatem…

Zapraszam Do Testów:

Oto Twój Własny, Sprawdzony i Gotowy
Do Pracy System Marketingowy - Laptopowy Biznes!

Otrzymasz identyczną paczkę (jak powyżej), a w niej między innymi w pełni zautomatyzowaną stronę (gotową do pracy od zaraz), oczywiście w 100 % Za Darmo – cały system może być już gotowy w niespełna 48h i pracować dla Ciebie w dzień i noc.

Otrzymasz również specjalnie przygotowaną kampanię email w postaci tekstu pisanego oraz filmów video – wszystko będzie wbudowane do Twojej strony, tak, że od samego początku będziesz mógł budować listę oraz relacje ze swoimi subskrybentami i oczywiście promować swoje produkty/usługi.

Pamiętaj, że dodatkowo dostaniesz szczegółową instrukcję obsługi, a w razie jakichkolwiek problemów osobiście wszystko dla Ciebie ustawię – bez pobierania jakichkolwiek opłat. Proste, prawda?

Wszystko może być gotowe nawet w 48h. Tak już niedługo może wyglądać jedna z Twoich stron (jest to jedna z najskuteczniejszych stron do przechwytywania adresów email, jaką kiedykolwiek miałem).

Oto pierwszy element całego systemu:

Oczywiście ta strona będzie w 100% należeć do Ciebie. Tak więc, jeśli chcesz zmienić tekst, dodać jakieś video, zmienić schemat kolorów itd., to możesz to zrobić bez najmniejszego problemu (w każdej chwili).

Jak widzisz ta strona jest bardzo prosta (i zarazem skuteczna), dlatego przeróbka zajmuje dosłownie kilka minut i nie trzeba instalować żadnych dodatkowych programów (wszystko działa na silniku WordPress).

Oto przykłady jeszcze kilku innych stron, które możesz przygotować dosłownie w kilka sekund (bez instalacji i bez wgrywania plików na serwer):

To jest dopiero początek! Wyobraź sobie, że…

 • Nie musisz martwić się o programowanie, grafikę, skrypty, treści oraz o tworzenie produktów – wszystko zostało już przygotowane i w dosłownie kilka godzin może być już gotowe do pracy.
 • Cała logistyka odbywa się bez Twojego udziału! Przyjmowanie zamówień, wysyłka produktów, wszystkie kwestie związane z obsługą klienta, płatności itd., itd. … o żadną z tych rzeczy nie musisz się martwić.
 • Dostajesz własną stronę, która działa na tzw. autopilocie! Samodzielnie będzie zbierać dla Ciebie adresy email i 24 h na dobę będzie nawiązywać relację z Twoimi subskrybentami. Dodatkowo otrzymasz specjalnie przygotowany Newsletter, do którego podłączona będzie Twoja oferta, dzięki temu w dość krótkim czasie możesz zacząć generować zyski!

To oznacza, że Twój autopilot będzie pracować dla Ciebie nawet jeśli będziesz na wakacjach, na spacerze, a nawet gdy będziesz sobie smacznie spać :-)!

Ta Kampania Marketingowa Ma Na Celu Zwielokrotnienie Twoich Zysków – W Możliwie Jak Najkrótszym Czasie!

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że lista, którą zbudujesz będzie należeć tylko i wyłącznie do Ciebie! Możesz z nią zrobić co tylko zechcesz.

Tak, dostaniesz swoją własną, profesjonalnie przygotowaną kampanię email! Ten kompletny system będzie samodzielnie przechwytywać nowe kontakty i będzie automatycznie poprzez email dostarczać im Twoje oferty – wszystko będzie ustawione w taki sposób, aby generować dla Ciebie jak największe zyski.

A jeśli zechcesz dodać nowy tekst lub przetestować jakiś nowy produkt, to możesz to zrobić bez problemu… ponieważ ta lista będzie należeć tylko i wyłącznie do Ciebie.

To oznacza, że nie tylko zachowujesz swoją listę dla siebie i robisz z nią co tylko chcesz, ale również nie musisz się nią z nikim dzielić – jest to bardzo ważne ze względu na ochronę prywatności Twoich subskrybentów oraz budowy Twojej wiarygodności.

5) Oto Tylko Kilka Funkcji, Które Znajdują Się w Systemie LAPTOPOWY BIZNES...

 • Profesjonalna Kampania Marketingowa – nigdy nie będziesz musiał pisać ani jednego słowa, ponieważ otrzymasz wszystko na tacy. W skład kampanii wchodzi tekst pisany + filmy video + 4 dniowa promocja. Będziesz mieć materiałów przynajmniej na kilka miesięcy (stopniowo będą dodawane nowe – docelowo ma być materiałów na cały rok).
 • Własna Lista Adresowa– zmieniaj i aktualizuj swój autoresponder kiedy tylko chcesz. Cała lista będzie należeć tylko i wyłącznie do Ciebie.
 • Chroniony hasłem internetowy panel zarządzania – możesz zarządzać swoim biznesem z dowolnego miejsca na świecie… Wszystko czego potrzebujesz to laptop (lub PC) i dostęp do łącza internetowego.
 • Możliwość personalizacji Twoich wiadomości – możesz w szybki i prosty sposób personalizować swoje maile. Jest to ważne ze względu na budowanie relacji z subskrybentami.
 • Pakiet Internetowych Narzędzi – w ramach jednego konta dostaniesz profesjonalny i zaawansowany pakiet niezbędnych narzędzi, na których powstanie Twój cały System.

  W skład tych narzędzi wchodzi...

  – Wielokrotny autoresponder, gotowe szablony stron przechwytujących (wystarczy jedno kliknięcie, aby stworzyć własną stronę), pokój webinarowy do testów, konto hostingowe resellerskie (z możliwością utworzenia do 4 kont klienckich), video hosting (z możliwością nagrywania filmów z poziomu przeglądarki), tzw. Blogger Builder (wystarczą 2 kliknięcia i masz już swojego bloga) oraz oczywiście dostęp do szkoleń z Akademii Nowoczesnego Marketingu.
 • Otrzymasz również bezpłatny dostęp do zamkniętego Bloga pełnego szkoleń z E-Biznesu (wartość 1997 zł, cena cały czas rośnie) – dodatkowo dostaniesz wszystkie moje obecne i przyszłe szkolenia, oczywiście za darmo!
 • Przejdziesz Gruntowne Szkolenie Marketingowe – dowiesz się jak skutecznie promować biznes i zdobywać nowych partnerów; otrzymasz gotowy mailing, który będziesz mógł wykorzystać do swoich kampanii; poznasz największe sekrety skutecznego email marketingu; dowiesz się jak skutecznie blogować oraz wiele więcej – wszystko w jednym!

To jeszcze nie koniec!

Kampanie email, którą otrzymasz możesz nawet w 100 % pozmieniać – możesz zmienić treść, dodać inne produkty itd. DlategoTwoje możliwości zarobkowe z tym systemem są praktycznie nieograniczone!

Każdy zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że aby zarabiać w Internecie, to trzeba za pomocą własnej strony zbierać adresy email czytelników. Dzięki All-In-One Business System możesz dołączyć do najlepszych i czerpać zyski od zaraz.

Jeśli spodobało Ci się to, co zobaczyłeś do tej pory i jesteś gotów, aby uruchomić własny System i zarabiać nawet podczas snu, to po prostu wykonaj 2 ostatnie punkty (nr 8 i 9).

Kiedy już to zrobisz (a wszystko trwa tylko kilka minut), to wystarczy, że się do mnie po prostu odezwiesz, a ja wyślę Ci wszystkie materiały + instrukcję obsługi + zagwarantuję Ci z mojej strony osobiste wsparcie w trakcie uruchomiania systemu.

Ponadto po dołączeniu do AllinOne Business System dostaniesz ekstra bonusy, które dodatkowo pomogą Ci zarabiać pieniądze – tak szybko, jak to tylko możliwe!

Wykonaj Punkt Nr 7 i 8 Już Dziś, A Otrzymasz Dodatkowo Wszystkie Bonusy Z Poniższej Listy
– BEZPŁATNIE!

Copyright 2014 (c) All Rights Reserved
Privacy Policy - Disclaimer - Terms of Service

Podziel się

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.