Zaznacz stronę

Trening #1Twoja Nowa Strona…

 

Witaj w 30 dniowym wyzwaniu. Moim celem tutaj jest pokazać Ci kilka prostych kroków, dzięki którym zaczniesz zarabiać za pomocą swojej nowej strony oraz dzięki programom partnerskim do których dołączyłeś.

Przy okazji poznasz dokładnie jak działają Twoje strony oraz zobaczysz jak dokonywać dowolnych zmian – dzięki temu będziesz mieć 100% kontrolę nad swoim biznesiem.

Biznes Online może z czasem dać Ci dużo wolnego czasu i swoboty… Jednak na początku musisz wykonać KONKRETNĄ PRACĘ. Jeśli będziesz działać według naszych wskazówek, to faktycznie możesz dojść do własnej niezależnośći finansowej. Jednak teraz jest czas na konkretne działanie.

To jest jak najbardziej możliwe, że za raz wykonaną pracę możesz otrzymywać prowizje przez kilka lub kilkanaście kolejnych lat (pasywny dochód). Tak dokładnie było w moim przypadku z programem FutureNet oraz z narzędziamy Networker Specialist (jeszcze w poprzedniej wersji).

FutureNet promowałem aktywnie przez jakieś 6, może 8 miesięcy, po czym na ponad rok czasu zamknąłem promocję FN i zająłem się czymś innym.

Z jednej strony zaprzestanie promocji FutureNet było OGROMNYM błędem, ale z drugiej strony na własnej skurze przekonałem się, że jest to prawdopodobnie najstabilniejszy program partnerski z jakim kiedy kolwiek miałem doczynienia, a działam w marketingu internetowym aktywnie od 2009 roku.

Wszystkie inne programy partnerskie albo padały i znikały z rynku albo miały problemy z wypłacalnością prowizji. 

W FutureNet (mimo że przez ponad rok czasu nawet nie kiwnąłęm palcem, aby promować ten program) otrzymywałem regularnie prowizjie, które nawiasem mówiąc przy okazji również uratowały mój biznes.

Stawiam sobie za cel, aby pomóc Tobie również osiągnąć niezależność finansową oraz zbudować stabilny i dochodowy biznes online. Dlatego jeśli masz jakieś pytania, to możesz śmiało pisać – tutaj znajdziesz kontakt>>


Zanim przejdziemy do konkretów pozwól, że wyjaśnimy sobie jeszcze kilka ważnych kwestii…

Po pierwsze – musisz wiedzieć, że aby zacząć zarabiać za pomocą swojej strony, nie musisz w 100% wykonać każdego zadania, które znajduje się w tym przewodniku. W ciągu następnych 30 dniu pokażę Ci wiele różnych strategi, które będziesz mógł wykorzystać do zarabiania w Internecie.

Wszystkie strategie, które tutaj poznasz, to DOKŁADNIE takie same metody, z których ja korzystam, dlatego warto dokładnie zapoznać się z tym przewodnikiem.

Są osoby, które korzystają tylko z jednej metody promocji i zarabiają dzięki temu całkiem dobre prowizje. Ale są też osoby, które krok po kroku wykonują wszystkie zadania.

Już zapewne wiesz, że Twoja droga do sukcesu będzie TWOJA i będzie zależeć tylko od Ciebie. Moim celem jest po prostu pokazać Ci kilka różnych dróg, które na końcu prowadzą do tego samego miejsca.

Niektóre ze strategi, które Ci zaraz pokażę będą wymagać od Ciebie inwestycji. Inne będą w 100% bezpłatne. Ogólnie rzecz biorąc, sugerowane przeze mnie stratewgie promocyjne, które wymagają płatności, mogą w znacznym stopniu przyspieszyć rozwój Twojego biznesu. Jednak niekoniecznie musisz wydawać pieniądze na reklamą, aby zacząć zarabiać.

Znajdziesz tutaj wiele bezpłatnych strategii i metod działania, które (jeśli się przyłożych) również świetnie działają, dlatego jeśli nie stać Cię na płatną reklamę, to się tym nie przejmuj. W dlaszej części pokażę Ci jak w krókim czasie odzyskać pieniądze, które wydasz na reklamę.

Zatem…

Jesteś gotowy, aby zacząć zarabiać pierwsze prowizje w Intenrecie?

W takim razie zaczynamy!

W tym kroku zaczniemy od budowy jednej z najważniejszych rzeczy…

Ustawimy stronę przechwytującą od której wszystko tak naprawdę się zaczyna.

Strona przechwytująca jest pierwszym elementem naszego całego systemu marketingowego i jeśli chcesz działać skutecznie i budować własną listę adresową, to musisz taką stronę po prostu mieć.

Taka strona ma tylko 2 zadania:

1 – Zapis na listę adresową, czyli Twój czytelnik zostawia Ci adres email.
2 – Wyjśćie ze strony.

Czyli albo ktoś zapisze się na Twoją listę albo po prostu zamyka tą stronę.

W momencie gdy ktoś poda swój adres email na jednej z poniższych stron przechwytujących, trafia do kampanii email w której z automatu umieszczone są Twoje linki partnerskie do FutureNet i Networker Specialist.

Aby wszystko dobrze działało, musisz uzupełnić swoje linki partnerskie na tej stronie:
https://laptopowybiznes.pl/linki-partnerskie/

Linki uzupełnione?
.

Zatem przechodzimy do budowy Twojej strony przechwytującej.

Nie przejmuj się!

Ten krok zajmie Ci dosłownie kilka minut.

Na dzień dzisiejszy masz 3 szablony stron do wyboru (możesz zainstalować wszystkie lub wybrać np. tylko jedną).

 

Szablon nr 1 – Laptopowy Biznes v1:

Kliknij tutaj i pobierz szablon nr 1 na dysk komputera >>>

 

Szablon nr 2 – Laptopowy Biznes v2:

Kliknij tutaj i pobierz szablon nr 2 na dysk komputera >>>

 

Szablon nr 3 – Laptopowy Biznes v3:

Kliknij tutaj i pobierz szablon nr 3 na dysk komputera >>>

 

Szybka instrukcja – jak pobrać i zainstalować własną stronę przechwytującą:

Otrzywiście każdą z powyższych stron możesz edytować w dowolny sposób albo nawet możesz zrobić całkowicie nową stroną. To zależy od Ciebie.

W kolejnym etapie połączymy Twoją stronę przechwytującą z tunelem sprzedażowym, który już wcześniej dla Ciebie przygotowałem.

Wtedy, gdy Twój czytelnik zostawi swoje dane na Twojej stronie przechwytującej, to trafi od razu na Twoją listę adresową i z automatu dostanie kilkadziesiąt wiadomości email wraz z Twoimi linkami partnerskimi.

W każdym mailu promujemy dokładnie tą stronę (na tej stronie będą dodane Twoje linki partnerskie): https://laptopowybiznes.pl/laptop-1/

Czyli, jeśli jesteś aktywny w każym z programów partnerskich (FutureNet & Networker Specialist), to wtedy Twój czytelnik zarejestruje się dokładnie w Twoim zespole.

Jeśli nie uzupełniłeś jeszcze wszystkich linków partnerskich, to w każdej chwili możesz to zrobić na tej stronie>>

Wtedy otrzymasz prowizję z każdego programu.


Możesz być dumny z tego, że polecasz innym ten system marketingowy!

Wszystko co musisz zrobić, to MAKSYMALNIE skupić się na promocji własnej strony przechwytującej.

Gdy zaczniesz to robić regularnie i konsekwentnie, to Twoja lista adresowa zacznie się stopniowo i krok po kroku powiększać, a to spowoduje, że będziesz również zarabiać coraz to większe prowizje.

Coraz więcej osób zacznie interesować się Twoimi linkami partnerskimi. Wielu z nich dołączy również do każdego z Twoich programów partnerskich.

To jest sprawdzona formuła, która działa bardzo dobrze już od wielu lat.

OK.

Na tym etapie Twoja strona przechwytująca powinna być już zainstalowana i opublikowana (niedługo połączymy ją z tunelem sprzedażowym).

Sprawdź rónież dokładnie, czy jesteś aktywny w każdym z naszych programów partnerskich, ponieważ tylko wtedy otrzymasz wszystkie prowizje (jeśli będziesz nieaktywny w którymś z programów, to prowizje trafią do osoby, która poleciła Ci dany program). Linki partnerskie możesz uzupełnić na tej stronie>>


Oto coś, co powinieneś jeszcze wiedzieć o tym systemie:

Przez ostatnie lata testowałem tysiące różnych programów partnerskich i firm. Dzięki temu produkty i usługi tych programów, które obecnie znajdują się w naszym systemie marketingowym, sprzedają się lepiej i płacą o wiele więcej niż wszystko inne co do tej pory testowałem. Sam ten fakt daje Ci OGROMNĄ przewagę nad resztą osób startujących w marketingu internetowym.

Każdego dnia tysiące osób szuka nowych możliwości biznesowych, aby zbudować sobie dodatkowe źródło dochodów. Sekret polega na tym, aby umieścić Twoją stronę przed jak największą ilością tych osób.  Jeśli to zrobisz, to zobaczysz, że ludzie będą z automatu zapisywać się w Twoim zespole (oczywiśćie gdy już wsyzstko odpowiednio ustawisz).

Będziesz się odpowiednio pozycjonować za pomocą swoich działać marketingowych (oczywiście pokażę Ci jak to dokładnie zrobić) i dzięki temu dużo osób będzie zapisywać się przez Twoje linki, a nie przez linki Twojej konkurencji. Zobaczyszm, dużo osób dołączy się tak, czy tak…

Musisz po prostu pokazać odpowiedniej ilości osób swoją stronę przechwytującą. Dokładnie tego nauczysz się w tym przewodniku – wypozycjonujesz się tak, aby zarabiać nawet podczas snu!

Faktem jest, że branża Marketingu Internetowego i Network Marketingu jest bardzo odporna na różnego rodzaju naciski ekonomiczne… Nawet gdy niektóre branże się kurczą, Marketing Internetowy z roku na rok odnotowuje wzrosty. Dzięki rejestracji w naszym systemie jesteś już bardzo dobrze przygotowany do skorzystania z ogromnych możliwości jakie oferuje Marketing Internetowy. 

Wszystko zaczyna się od Twojej strony przechwytującej – gdy czytelnik zostawi Ci swój adres email, to zostanie automatycznie skierowany do Twoich linków partnerskich. Dzięki temu jedna osoba może od razu dołączyć do wszystkich programów partnerskich za jednym razem.

Jeśli dodałeś wszystkie swoje linki partnerskie na Tej Stronie i jesteś aktywny w każdym z programów, to ten proces działa niczym magia!

Pokazuj (w naturalny sposób) swoją stronę przechwytującą innym, a z czasem zaczniesz budować nowe źródła dochodów…


Zanim przejdziemy do ustawiania tuneli sprzedażowych, sprawdź jeszcze raz poniższe materiały:

Oto więcej informacji o programach partnerskich, na których będziesz zarabiać za pośrednictwem naszego systemu marketingowego.

 

Pierwszy Program Partnerski To:
Networker Specialist (GUARIUM)

Networker Specialist, to bardzo ciekawy program partnerski, który oferuje Ci wszystkie niezbędne narzędzia do zarabiania w Intenrecie (strony przechwytujące i tunele sprzedażowe budujemy właśnie dzięki Networker Specialist).

Networker jest częścią potężnego eKosystemu, który na różne sposoby pozwala Ci zarabiać pieniądze a w jego centrum znajduje się panel zarządzana biznesem GUARIUM.

Oprócz dwóch OGROMNYCH zalet tego programu:

1 – Niezbędne narzędzia marketingowe do budowy biznesu online.

2 – Potężny eKosystem z panelem zarządzania GUARIUM, który na różne sposoby pozwala Ci zarabiać pieniądze: z jednej strony jest to kryptowaluta, którą możesz płacić w tysiącach sklepów na całym świecie, a z drugiej strony możesz również zarabiać na sprzedaży infoproduktów i różnych szkoleń (wykoryzstamy to później do sfinansowania Twojej listy adresowej – niedługo więcej info).

Ten program posiada jeszcze jedną POTĘŻNĄ zaletę:

Nawet jeśli nie zarobisz na polecaniu tego programu (w co wątpię i to mocno!), otrzymasz tutaj również świetną szkołę e-biznesu. Dzięki temu będziesz wstanie zbudować biznes praktycznie z dowolnym programem partnerskim i w dowolnej niszy.

Nie tylko postawisz tutaj swój cały biznes, ale zdobędziesz również odpowiednią wiedzę, dostaniesz odpowiednie narzędzia i kilkanaście różnych sposobów na zarabianie pieniędzy i stworzenie dochodu pasywnego.

Bez Networker Specialist (GUARIUM) nie pójdziesz dalej i nie uruchomisz swojego systemu, dlatego upewnij się, że masz na Tej Stronie uzupełnione swoje linki partnerskie.

Jeśli z jakiegoś powodu jeszcze nie zarejestrowałeś się w Networker Specialist (GUARIUM), to kliknij tutaj – zarejestruj się i aktywuj swoje konto>>


WSKAZÓWKA:

Pragnę dodać, że wszystkie linki partnerskie, które znajdziesz w tym przewodniku są podłączone do osoby, która poleciła Ci nasz system (warunek – ta osoba musi być aktywna w każdym z programów). Jeśli natomiast Twój polecający nie jest aktywny w którymś z programów partnerskich, to system po prostu poszuka pierwszej aktywnej osoby nad Twoim sponsorem.

W momencie gdy Ty polecasz nasz system marketingowy, to wtedy Twój polecony będzie widzieć w tym przewodniku tylko TWOJE linki partnerskie. Dzięki temu nawet jeśli ktoś nie dołączy od razu np. do Networkera, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że zrobi to w momencie gdy będzie przerabiać ten przewodnik.

Oczywiśćie musisz być aktywny i musisz uzupełnić swój link partnerski w systemie – na tej stronie>>

 

Drugi Program Partnerski To:
FutureNet

Dla wielu użytkowników FutureNet, to zdecydowanie najlepiej płacący i najstabilniejszy program partnerski.

Dużo osób z całego świata zarabia tutaj setki, a nawet miliony dolarów w prowizjach.

Wiadomo…

Pieniądze mogą być tutaj super, ale to nie jest jedyny powód dlaczego dodaliśmy FN do naszego systemu. Oprócz prowizji możesz tutaj w bardzo prosty sposób budować swoją włąsną listę adresową, czyli możesz zarabiać nie tylko na produktach FutureNet, ale również na promocji innych programów partnerskich.

Jeśli dobrze wykorzystasz potenciał tej MACHINY marketingowej, to będziesz wstanie zbudować kilkanaście różnych źródeł dochodu.

FutureNet to między innymi portal społęcznościowy, z którego możesz korzystać podobnie jak z Facebooka i właśnie od tego polecam Ci zacząć.

FutureNet składa się z 3 programów:

1 – Główny progrtam, to właśnie portal społecznościowy, który składa się z 6 matryc.

2 – FutureAd PRO, czyli portal reklamowy gdzie wykupujesz sobie paczki reklam.

3 – FuturoNetwork, czyli kryptowaluta, która należy do FutureNet – Futuro Coin.

Koniecznie obejrzyj sobie to wideo:

PREZENTACJA FUTURENET>>

Pamiętaj, aby uzupełnić swój link partnerski FutureNet na tej stronie >>

 


Jak widzisz w skład FutureNet wchodzą 3 różne ale marketingowo połączone programy partnerskie (portal społecznościowy FutureNet, program relamowy FutureAdPro oraz kryptowaluta FuturoCoin).

Podobnie jest z programem partnerskim Networker Specialist (GUARIUM) – możesz tutaj zarabiać nie tylko polecając narzędzia ale również sprzedają różnego rodzaju szkolenia i usługi.

Promocja wszystkich tych programów osobno jest możliwa, ale dla początkującej osoby, a nawet dla średio zaawansowanej osoby, jest bardzo trudna. Nawet mi sprawia to problemy i właśnie dlatego powstał nasz system marketingowy.

Od dzisiaj możesz promować wszystkie powyższe programy partnerskie za pomocą jednej prostej strony przechwytującej.

Oczywiście są osoby, które zarabiają całkiem dobre pieniądze promując tylko jeden program parnterski, jednak moja strategia działania jest inna.

Nie wierzę w 1 źródło dochodów. Zbyt wiele razu już się na tym przejechałem. Odkryłem, że promując tylko i wyłącznie 1 stronę i budując tylko 1 listę adresową możesz budować kilkanaście różnych źródeł dochodów jednocześnie.

To w dłuższej perspektywie czasu zapewni Ci stabilizację i bezpieczeństwo finansowe, ponieważ jeśli z jednym programem coś się stanie (nigdy nie wiadomo), to będziesz posiadać jeszcze kilka innych źródeł dochodu… Krótko mówiąc – nie pójdziesz wtedy z torbami.

Co więcej, dzięki temu systemowi zbudujesz własną stronę przechwytującą i własną listę adresową + w niedalekiej przyszłości nauczę Cię również jak pisać do tej listy i jak ją dokładnie budować – a to wszystko, to jest tak naprawdę PRAWDZIWE ZŁOTO INTERNETU!


Podsumowując…

Każde słowo, link i obrazek w tym systemie został strategicznie zaplanowany tak, aby POMÓC Ci w zarabianiu pieniędzy.

Najważniejsze jest to, że potencjalny zysk z tych programów partnerskich jest praktycznie nieograniczony. Kroki mające na celu odblokowanie tego potencjału poznasz na kolejnych kartach tego przewodnika.

Dam Ci na koniec tej części jeszcze jedno OSTRZEŻENIE: Nie daj się przytłoczyć nadmiarem informacji. Nie od razu musisz wszystko rozumieć.

Istnieje niezliczona ilość metod i strategii na promocję tych programów partnerskich, jednak TERAZ polecam skupić Ci się w 100% na TYM przewodniku.

Pamiętaj o tym, że spędziałem setki tysięcy godzin nad tym, aby odkryć optymalny sposób do zarabiania z tymi programami partnerskimi. Korzystając z naszego systemu i dokładnie wykonując kolejne lekcje z tego przewodnika unikniesz wielu błędów, które ja sam popełniłem na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Twoim GŁÓWNYM ZADANIEM jest kierowanie jak największej ilości osób do Twojej strony przechwytującej. Zobaczysz jak to zrobić w kolejnych lekcjach.

 

Musisz zdawać sobie sprawę jeszcze z jednej rzeczy:

W naszym systemie 90% pracy zostało już zrobione za Ciebie. Ja do tego wszystkiego dochodziłem przez 2, 3 lata ciężkiej pracy. Gdy już ustawisz sobie cały ten system (co naprawdę nie jest trudne), to będziesz dosłownie o kilka długich kroków przed swoją konkurencją.

 • Nie musisz na nowo odkrywać ja budować skuteczne strony przechwytujące – to już zrobiliśmy za Ciebie (niestety dużo osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie każdy rodzaj stron przechwytujących działa tak samo w każdej branży – my to już wiemy i Ty też).
  .
 • Nie musisz pisać od zera całej kampanii email i zastanawiać się jak to wszystko poukładać – to już zrobiliśmy za Ciebie (w kolejnej lekscji ustawisz własną kampanię).
  .
 • Nie musisz szukać po całym necie informacji o tym jak skutecznie promować swoje linki partnerskie i jak budować listę adresową – to już zrobiliśmy za Ciebie (w kolejnych lekcjach dowiesz się dokładnie jak to robić).
  .
 • Nie musisz od 0 ustawiać całych tuneli sprzedażowych i następnie przez kilka lat testować i poprawiać poszczególne elementy w Twoim tunelu – to już zrobiliśmy za Ciebię.

 

Właśnie o tym jest cały ten przewodnik, więc weź teraz głęboki oddech i wyluzuj…

Poznasz wiele różnych ketod promocji Twojej strony przechwytującej i budowy listy adresowej (pamiętaj – lista to ABSOLUTNA podstawa!). Niektóre będą płatne a inne będą bezpłatne.

Rób po prostu to co możesz… A jeśli natrafisz na coś, co nie będzie mieć dla Ciebie sensu lub będzie za dużo kosztować, pomiń to. Zawsze będziesz mógł wrócić do danej metody później.

Ten przewodnik składa się z 30 dni, ale to nie oznacza, że musisz w 100% stosować każdą z taktyk, które tutaj poznasz. Prawda jest taka, że do wszystkiego moży wystarczyć Ci nawet jedna metoda działania…

 

STOP! Jakieś pierwsze wrażenia?

Chciałbym się dowiedzieć co do tej pory myślisz o naszym systemie!

Jeśli masz jakieś pozytywne doświadczenia, to będę bardzi wdzięczny za szczerą opinię. Stworzyłem prostą stronę, na której możesz wysłać mi swoją opinię:

https://laptopowybiznes.pl/opinie/

To oczywiście nie jest obowiązkowe. Jeśli masz ochotę, to po prostu podziel się swoją opinią.

Czy ten system pozwoli zaoszczędzić Ci czas?

Czy ten system zainspirował Cię do dalszego działania?

Czy jesteś podekscytowany potenciałem tej machiny marketingowej?

Czy widzisz już w jak prosty sposób można zarabiać za pomocą tego systemu?

Możesz się tym posługiwać w trakcie pisania opini.

POWAŻNIE!

Dużo mnie to kosztowało i bardzo długo pracowałem nad tym, aby wszystko dla Ciebie ustawić i napisać. Dlatego będę bardzo wdzięczny za Twoją opinię.

Swoją opinię możesz wysłać za pomocą formularza, który znajduje się na TEJ STRONIE>>


Tak przy okazji, to swoją opinię możesz rónież umieścić na swoim blogu!

Od Networker Specialist (GUARIUM) dostałeś przecież własnego bloga, dlatego warto również opublikować taką opinię na blogu (wraz z Twoim linkiem do strony przechwytującej).

Ludzie często szukają po Internecie różnego rodzaju opini na temat produktu, który ich interesuje. Jeśli Ty napiszeż już swoją opinię, to z czasem dużo ludzi może trafić na Twój link. Dlatego warto podjąć akcję i działać. Czasami takie artykuły mogą działać dla Ciebie przez wiele lat. Piszesz go raz, a korzyści zgarniasz przez lata.

Podejmowanie akcji jest niezbędnym elementem Twojego sukcesu!

Nie zatrzymaj się tylko na czytaniu tego przewodnika… To Ci nic nie da. Daj się zainspirować i każdego dnia wykonuj przynajmniej jeden mały krok, który przybliży Cię do sukcesu.


Oto zalecane działania do wykonania na dzisiaj:

 1. Wgraj na Instapage i opublikuj swoją pierwszą stronę przechwytującą.
 2. Zapoznaj się dokładnie z tym jak działa Instapage – zobacz jak wyglądają szablony stron, jak dodawać i zmieniać tekst… Po prostu się tym pobaw.
 3. Upewnij się, że jesteś aktywny w naszych programach partnerskich i że Twoje linki partnerskie są dodane na tej stronie>>
 4. Napisz swoją szczerą opinię na temat naszego systemu – na tej stronie>>
 5. Przygotuj opinię, którą już niedługo opublikujesz na swoim własnym blogu. Zrobisz to, gdy skończymy Twoją stronę przechwytującą i podepniemy do niej tunel sprzedażowy (zrobimy to w kolejnej lekcji).
 6. Przeczytaj jeszcze raz – od początku do końca – cały dzisiejszy trening. Zawiera bardzo ważne informacje dla Ciebie i Twojego biznesu.

Działaj już teraz i krok po kroku buduje swój biznes.


Pozwój mi zakończyć dzisiejszy trening dzieląc się z Tobą moją osobistą dewizą biznesową:

Pieniądze to oklaski, które dostajesz za swoją służbę dla innych. Chcesz więcej pieniędzy? Pomóż większej ilości osób!

W tym przewodniku poznasz wiele przeróżnych technik, których ja osobiście używam do zarabiania w Intenrecie. Jednak, jeśli będziesz wstanie zaadaptować w swoich działaniach pozyższe motto biznesowe, to poprowadzi Cię ono znacznie dalej i o wiele lepiej niż jakakolwiek technika, której kiedykolwiek się nauczysz.

Istnieją jeszcze 2 słowa, które praktycznie od samego początku stosuję w moim biznesie. Te słowa powodują, że zaczniesz budować własną społeczność i będziesz przyciągać coraz to więcej nowych osób do siebie i swojego biznesu:

DAWAJ WARTOŚĆ

Sposób w jaki zacząłem zarabiać w Internecie i sposób w jaki myślę o sprzedaży i polecaniu nowych osób do biznesu, to przede wszystkim zaczynać od oferowania wartościowych materiałów, czyli krótko mówiąc – dawaj wartość.

W 2013 roku zacząłem promować pewien program partnerski, który miał w swojej ofercie hosting i wielokrotny autoresponder. Przez długi czas zastanawiałem się co zrobić, aby działać skutecznie…

Nie widziałem za dużego sensu, aby promować ten program bezpośrednio, ponieważ tego typu działania nie są skuteczne. Zastanawiałem się co mogę dodać do tego programu, czyli jaką wartość dodatnią zaoferować moim nowym partnerom biznesowym…

Postanowiłem zaoferować mini system marketingowy, w którego skład wchodziły strony przechwytujące i kampania email. Dzięki temu moi partnerzy biznesowi osiągali o wiele większą skuteczność, niż w przypadku bezpośredniej promocji danego programu.

Tak samo było w moim wypadku. Na początku dałem wartość, a to później przełożyło się na 5cyfrowe zarobki w skali miesiąca.

Tak więc, gdy myślisz o własnej stronie Internetowej (np. blog od Networker Specialist), o programach partnerskich do których dołączyłeś, oraz o naszym systemie marketingowym, zachęcam Cię do zastanowienia się na tym, w jaki sposób dodać do tego wszystkiego jakąś dodatkową wartość, aby zacząć przyciągać jeszcze większą ilość nowych osób…

Marketer PRO to i tak sam w sobie potężny system marketingowy, który 24h na dobę robi prezentację biznesu i szkoli Twoich nowych partnerów biznesowych. Jednak osoby, które zarabiają najwięcej zawsze dodają coś od siebie, coś ekstra co jeszcze bardziej zwiększa wartość tej oferty (która i tak już jest bardzo duża).

To nie jest obowiązek. Nie musisz tego robić, jednak zachęcam Cię do tego, aby przynajmniej o tym pomyśleć.

Jednym z moich celów jest to, abyś stał się SAMODZIELNYM LIDEREM (dlatego właśnie stawiasz strony na swoim serwerze i budujesz własną listę kontaktów), a im więcej dasz wartośći, tym więcej osób do Ciebie dołączy.

Możesz zacząć od drobnych rzeczy np. pomoc w instalacji stron przechwytujących (możesz dać swoim partnerom własną wersję strony przechwytującej), pomoc w ustawieniu bloga, pomoc w ustawieniu kampanii email (możesz zaoferować własne maile), jakieś porady, coaching, konsultacje, dodatkowe materiały itp.

Jak widzisz jest tego naprawdę dużo i zachęcam Cię z całego serca do kreatywności!

 

Zawsze zaczynaj od dawania wartości i pamiętaj o tym:.

Pieniądze to oklaski, które dostajesz za swoją służbę dla innych. Chcesz więcej pieniędzy? Pomóż większej ilości osób!


Jednym z łatwiejszych sposobów, aby tego dokonać jest promocja systemu Marketer PRO.

Jeśli będziesz promować ten system regularnie, to uchronisz ludzi przez programami partnerskimi, które nie działają i wprowadzisz ich na ścieżkę sukcesu przez sprawdzony system, który faktycznie działa.

Podstawą jest SYSTEMATYCZNIE DZIAŁANIE – każdego dnia i krok po kroku.

Nie wiem czy wiesz, ale czymasz właśnie w rękach bilet do własnej niezależności finansowej.


W kolejnej części pokażę Ci jak ustawić własny tunel sprzedażowy i podłączyć go do Twojej strony przechwytującej…

Kliknij TUTAJ i Przejdź Do Kolejnej Części >>>

 

Cytat dnia:

“Nie Narzekaj, Że Masz Pod Górkę, Gdy Zmierzasz Na Szczyt”

Wskazówka:

Pobierz powyższe zdjęcie i promuj wraz z linkiem do swojej strony przechwytującej lub bloga w mediach społecznościowych..

 

[[\

Menu

Kliknij Tutaj >>

Szybki Start

Kliknij Tutaj >>

30 Dniowy Przewodnik

Kliknij Tutaj >>

Linki Partnerskie

Kliknij Tutaj >>

Marketing

Kliknij Tutaj >>

Bonusy

Kliknij Tutaj >>

NAWIGACJA

1 – Szybki Start

2 – 30 dniowy trening

3 – Ustaw linki partnerskie

4 – Marketing

5 – Bonusy