Zaznacz stronę

Trening #6Fortuna jest w wiadomościach Follow Up – wysyłaj te wiadomości!

 

Jeśli dobrze wykorzystasz tą strategię, to możesz nawet podwoić swoją skuteczność.

Mam nadzieję, że ustawiłeś już strony oraz kampanię w autoresponderze – Trening #1 i 2?

Jeśli tak + jeśli wykonałeś pozostałe szkolenia, to już powoli Twój autoresponder może napełniać się nowymi subskrybentami.

Nie śpiesz się z tym, ponieważ na początku Twoja lista adresowa będzie rosła powoli, zresztą liczy się jakość pozyskanych kontaktów, a nie ilość. Niestety dużo osób o tym zapomina (nawet doświadczeni marketerzy).

No dobra…

Co się dzieje, gdy nowa osoba zarejestruje się przez Twój link do FutureNet, Guarium lub do Ligi BTC?

To proste.

Otrzymujesz na swojego maila wiadomość z informacją, że ktoś nowy zarejestrował się w danym programie.

To jest tunel sprzedażowy, dlatego jeśli zaczniesz regularnie budować swoją listę adresową, to możesz spodziewać się przewydiwalnych efektów.

Na początku promujesz jedną ze swoich stron przechwytujących. Następnie jakaś część osób zostawi na Twojej stronie swoje imię i email i tak trafia na Twoją listę oraz do tunelu sprzedażowego.

Wtedy taka osoba przechodzi przez początkowy trening i po kilku dniach otrzymuje ofertę rejestracji w naszych programach partnerskich oraz w systemie MARKETER pro.

Każdy z programów partnerskich, w którym aktywnie działasz, posiada swoje linki partnerskie. MARKETER pro automatycznie podmienia wszystkie linki z naszych programów partnerskich na Twoje (warunek – musisz być aktywny w danym programie).

Dzięki temu, gdy ktoś np. na początku zarejestruje się tylko w jednym programie, ale po 3 miesiącach stwierdzi, że chce działać na maksa, to trafi w danym programie do Twojej struktury.

Niektóre osoby od razu rejestrują się i aktywują w każdym z programów.

Inni natomiast działają tylko w jednym programie lub zatrzymują się na darmowej rejestracji np. w FutureNet lub Lidze BTC. Jednak w momencie gdy otrzymają dostęp do systemu MARKETER pro oraz do treningu, który na nich czeka i zobaczą ile to jest warte i ile wysiłku kosztowało, aby to wszystko zbudować, to istnieje duża szansa, że zaczną działać na poważnie.

To oznacza, że zarejestrują się w pozostałych programach partnerskich i aktywują swoje konta. Wtedy TY otrzymujesz prowizje, ponieważ sam jesteś aktywny w każdym z programów i masz uzupełniony swój profil.

Zatem, gdy ktoś trafia na Twoją stronę przechwytującą, następnie ląduje na Twojej liście adresowej w Netsendo, przechodzi przez początkowy trening i dostaje się do MARKETERA pro, to po rejestracji w każdym z programów partnerskich otrzymujesz od danego programu maila z info. o jego rejestracji…

Jest radość 🙂 Coś się zaczyna dziać!

Dlatego na potrzeby dzisiejszego szkolenia mam dla Ciebie przykładową wiadomość, którą możesz wysłać do KAŻDEJ nowo zarejestrowanej osoby w FutureNet.

WSKAZÓKA! Tą wiadomość wysyłasz OSOBIŚĆIE. Nie za pomocą autorespondera.

Zobaczysz, to POTĘŻNA strategia.

Potraktuj to poważnie, a zobaczysz…

Czasami ktoś odwiedzi Twój link z MARKETERA pro i zarejestruje się w naszych programach partnerskich: FutureNetn, Guarium i Liga BTC.

Jak już zapewne wiesz, w każdym z powyższych programów możesz wypracować sobie kilkanaście różnych źródeł dochodów, np. w FutureNet możesz zarabiać z matryc, z wyświetlania reklam w FutureAdPro oraz w systemie FuturoNetwork, czyli na wydobyciu krypto waluty FuturoCoin.

Na początku nowa osoba, zanim to wszystko ogarnie, może się trochę pogubić. Dlatego TY w tym momencie musisz wkroczyć do gry!

Odkryłem, że gdy poświęcisz trochę czasu, aby OSOBIŚCIE skontaktować się z tymi osobami np. za pomocą krótkiej wiadomośći email, to będziesz w stanie zwiększyć ilość osób, które podejmą z Tobą współpracę.

Fakty są takie, że średnio 1, 2 lub może 3 osoby z 10 (są to osoby, które zapiszą się na Twoją listę w Netsendo) dołączą do wszystkich programów partnerskich z MARKETERA pro i w każdym z nich będą mieć aktywne konta – tak dzieje się BEZ Twojego osobistego kontaktu.

Sytuacja wygląda trochę inaczej, gdy zaczniesz działać na poważnie i osobiście kontaktujesz się z tymi ludźmi.

W takim wypadku Twoja skuteczność może wzrosnąć do nawet 4, 5 osób z 10. Tak oczywiśćie nie będzie w każdym wypadku (duże znaczenie ma tutaj też w jaki sposób budujesz swoją listę adresową, ale o tym później).

Zapamiętaj – osobisty kontak pokazuje innym, że Ci zależy. Nie kryjesz się za monitorem, ale chcesz konkretnie działać – to podstawa sukcesu!

Poniżej mam dla Ciebie kilka przykładowych wiadomośći, które możesz wysłać, a nawet powinieneś wysłać do każdej nowej osoby z FutureNet. Taka prost taktyka może spowodować dramatyczny wzros Twoich prowizji.

Jest OGROMNA różnica w wielkości Twoich prowizji w momenci, gdy np. Twój polecony aktywuje się tylko i wyłącznie w samym portalu społecznościowym FutureNet, a tym, gdy aktywuje się we wszystkich programach, czyli FutureNet, FutureAdPro, FuturoNetwork oraz Guarium i Lidze BTC.

Jeśli Twój polecony wejdzie na 100% do MARKETERA pro, czyli aktywuje się w każdym z programów partnerskich, to z jednej strony pozwoli zarobić Tobie o wiele więcej, ale z drugiej strony również sam zarobi znacznie większe prowizje…

Dodatkowo przechodząc przez ten trening sam zacznie polecać nowe osoby i dzięki temu ta kachina marketingowa zacznie się stopniowo rozpędzać. Warunek jest tylko taki, aby konkretnie działać.

Zaczniemy od FutureNet, ponieważ jest to główny program partnerski w naszym systemie i większość osób zaczyna swoją przygodę dokładnie od tego programu.

W FutureNet otrzymujesz wiadomość z informacją, że nowa osoba zarejestrowała się w FN oraz wiadomość z informacją, że dana osoba wykupiła jedną z matryc, czyli aktywowała swoje konto.

Ja wysyłam dwie różnie wiadomośći do każdej z tych grup. Poniżej znajdziesz przykład wiadomości, którą wysyłam do darmowych użytkowników (osoba, która nie ma opłaconych matryc) oraz wiadomość, którą wysyłam do aktywnych osób (osoba, która opłaciła minimum jedną matrycę).

 

Wyślij tą wiadomość do każdej nowo zarejestrowanej osoby z FutureNet (darmowa rejestracja):

FutureNet (bez aktywacji)

Witaj,

Właśnie zauważyłem, że odwiedziłeś moją stronę FutureNet: https://TwojLogin.fn.xyz/

FutureNet jest bardzo skutecznym i prostym sposobem na rozpoczęcie zarabiania z własnego domu. Nie jest to tylko i wyłącznie portal społecznościowy, ale coś znacznie większego. Można powiedzieć, że jest to jeden wielki kombajn marketingowy.

Daj mi znać jeśli masz jakieś pytania. Odpisz na tego maila lub po prostu zadzwoń: 555-555-555

Gdy już dzisiaj postanowisz aktywnie działać w FutureNet, to zdecydowanie polecam Ci skorzystać z systemu MARKETER pro. Dzięki temu o wiele szybciej i na autopilocie zaczniesz budować ten biznes: www.laptopowybiznes.pl/laptop-1/TwojLogin

Jeszcze raz, daj mi znać, jeśli masz pytania dotyczące rozpoczęcia swojego nowego biznesu.

Do usłyszenia,

Twoje Imię i Nazwisko

 

Wyślij tą wiadomość do każdej aktywnej osoby w FutureNet (minimum jedna aktywna matryca):

FutureNet (aktywna osoba)

Hej!

Witaj serdecznie w FutureNet (najlepszej społeczności do zarabiania w Intenrecie).

Kolejnym krokiem jest ustawienie specjalnego systemu, który pomoże Ci budować biznes z FN jeszcze szybciej i to praktycznie na autopilocie: www.laptopowybiznes.pl/laptop-1/TwojLogin

Dokładnie zapoznaj się z powyższą stroną i daj mi znać, jeśli będziesz potrzebować pomocy. Odpisz na tego maila albo po prostu zadzwoń: 555-555-555

Pamiętaj, daj mi koniecznie znać, jeśli masz pytania dotyczące rozpoczęcia swojego nowego biznesu.

Do usłyszenia,

Twoje Imię i Nazwisko

 

WSKAZÓWKA: warto zostawić swój numer telefonu. Oczywiście nie każdy lubi rozmawiać przez telefon (ja też za tym nie przepadam), ale są osoby, które wolą zadzwonić. Dodatkowo możesz dodać krótkie info, aby np. dzwonić tylko w ważnej sprawie lub podać godziny kiedy będziesz dostępny.

Kontakt telefoniczny jest dla niektórych wyznacznikiem, że nie kryjesz się za monitorem i że jesteś prawdziwą osobą. A to ma znaczenie.

Dopasuj powyższe wiadomośći pod siebie i zawsze zwracaj się do nowej osoby po imieniu. Oczywiście pamiętaj, aby dodać swoje dane, czyli koniecznie podaj swoje linki partnerskie.

Głównym celem tych wiadomośćijest to, aby pokazać nowej osobie, że nie jest tutaj sama oraz aby zachęcić ją do wykonania kolejnego kroku, czyli skorzystania z systemu MARKETER pro.

Różnica w dochodach między podstawowym partnerem pojedyńczego programu partnerskiego, a pełnym członkiem systemu MARKETER pro może być kolosalna.

 

Teraz skoncentrujmy się na osobach, które zarejestrowały się w Guarium (Networker Specialist) oraz w Lidze BTC.

Zaczniemy od Networker Specialist.

Obojętnie, czy ktoś zarejestruje się na 7 dniowy okres testów, czy od razu wykupi abonament, możesz do każdej z tych osób wysłać poniższą wiadomość:

Networker Specialist

Witaj,

Właśnie zauważyłem, że dołączyłeś do mojej drużyny w Networker Specialist…

Chciałbym powitać cię na pokładzie i dać ci znać, że jestem tutaj, aby Ci pomóc!

Koniecznie zapoznaj się z mailem, którego dostałeś od Guarium (Servaq). Tam znajdziesz dokładnie info co należy krok po kroku wykonać, aby uruchomić swoje narzędzia.

Natomiast jeśli chcesz przyspieszyć i za pomocą narzędzi Networker Specialist zbudować sobie kilka różnych źródeł dochodu, to polecam Ci zaopatrzyć się w nasz system marketingowy: www.laptopowybiznes.pl/laptop-1/TwojLogin

To specjalny system, z którego korzysta większość naszego zespołu i działa znakomicie.

Jeśli masz jakieś pytania, to daj mi znać. Nie mogę się doczekać współpracy z Tobą – pomożemy Ci zbudować coś wspaniałego dzięki Networker Specialist oraz za pomocą naszego systemu (wewnątrz systemu również masz instrukcje jak używać narzędzi Networker Specialist).

Do usłyszenia!

Twoje Imię i Nazwisko

tel. 555-555-555

 

Mail, który wysyłasz do nowej osoby
z Ligi BTC
:

Liga BTC

Witaj,

Właśnie zauważyłem, że dołączyłeś do mojej drużyny w Lidze BTC…

Chciałbym powitać cię na pokładzie i dać ci znać, że jestem tutaj, aby Ci pomóc!

Po zalogowaniu do panelu ligi zacznij od zakładki “Instrukcje” => “Start z Ligą BTC”. Tam znajdziesz dokładnie info co należy krok po kroku wykonać. Następnie przejrzyj sobie zakładkę “Zapis webinarów” oraz sprawdź resztę panelu.

Kolejnym krokiem jest ustawienie specjalnego systemu, który pomoże Ci budować biznes z Ligą BTC jeszcze szybciej i to praktycznie na autopilocie: www.laptopowybiznes.pl/laptop-1/TwojLogin

To specjalny system, z którego korzysta większość naszego zespołu i działa znakomicie.

Jeśli masz jakieś pytania, to daj mi znać. Nie mogę się doczekać współpracy z Tobą – pomożemy Ci zbudować coś wspaniałego dzięki Lidze BTC oraz za pomocą naszego systemu.

Do usłyszenia!

Twoje Imię i Nazwisko

tel. 555-555-555

 

Pamiętaj, aby po „Witaj” dodać imię poleconej osoby.

Po rejestracji nowej osoby w każdym z powyższych programów dostajesz wiadomość z potwierdzeniem rejestracji. Tam znajdziesz imię i email tej osoby.

Nie przepisuj tych wiadomości słowo w słowo. Napisz je swoimi słowami, wysil się i daj coś od siebie.

Pamiętaj, że takie proste widomośći, które OSOBIŚCIE piszesz i wysyłasz do nowej osoby, mogą w znacznym stopniu poprawić Twoją skuteczność oraz oczywiście Twoje zarobki.

Taki osobisty kontakt pokazuje innym, że jesteś prawdziwym człowiekiem, zwiększa zaufanie do Ciebie, buduje relacje, wzmacnia zainteresowanie oraz chęci do współpracy z Tobą.

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne?

WSKAZÓWKA!  Jeśli jedna osoba od razu zarejestruje się w każdym z programów, to wyślij jej tylko jedną powitalną wiadomość.

 

Teraz, dam Ci jeszcze jedną wiadomość, która może radykalnie zwiększyć liczbę odwiedzających Twojego bloga oraz Twój dochód.

Zatem, jeśli ustawiłeś już swój system, czyli strony przechwytujące, kampanię email i zaczynasz już aktywnie promować system (Trening #4 & Trening #5), to Twoja lista adresowa może już stopniowo zacząć się budować.

No i Super. Tak trzymaj. Twoja lista nie musi budować się szybko, bo na początku i tak będzie powoli. Najważniejsze jest to, aby mieć cierpliwość i działać systemetycznie oraz krok po kroku.

Wracając do tematu:

Wiadomości z Twojej kampanii email wychodzą regularnie. Na początku codziennie, ale z czasem stopniowo wydłużamy czas między kolejną wysyłką.

Z reguły wygląda, to tak, że pierwsze 4 wiadomości wychodzą dzień po dniu, kolejne kilka wiadomośći wychodzi co drugi dzień, a na koniec wysyłamy wiadomości co trzeci lub maksymalnie co czwarty dzień.

Możesz pozostać przy takich ustawieniach lub eksperymentować i ustawić kampanię po swojemu.

To są wiadomości, które autoresponder automatycznie wysyła w określonych przez Ciebie odstępach czasu. Raz to ustawiasz i każda nowa osoba z automatu dostaje te wiadomości.

Jednak, warto również pamiętać o tzw. jednorazowym mailingu. Jest to wiadomość, której nie ustawiasz w ałtomatycznej kampanii, tylko wysyłasz ją raz do części swojej listy lub do całej listy jednocześnie.

Możesz za pomocą jednorazowego mailingu albo jeszcze dodatkowo zwiększyć swoją skuteczność lub całkowicie wszystko zawalić 🙂

Jeśli wysyłasz tylko i wyłącznie promocjie produktów lub co tydzień rekrutujesz do kolejnego złotego biznesu, to w bardzo krótkim czasie osoby z Twojej listy przestaną reagować na Twoje maile.

To oczywiście nie oznacza, że nie będziesz mógł niczego promować…

Za każdym razem gdy logujesz się do swojego Netsendo i wysyłasz jednorazowy mailing, to dawaj swoim subskrybentą jakąś wartość. Dzięki temu osoby z Twojej listy zrozumieją, że zależy Ci na nich i starasz się im pomóć…

Jednorazowy mailing ma właśnie do tego służyć, aby regularnie dawać innym osobom wartościowe materiały. Twój cały marketing powinien własnie tak wyglądać (dlatego polecam Ci zapoznać się z tą książką..).

Wtedy, gdy naprawdę będziesz chciał coś sprzedać, to osoby z Twojej listy zwrócą na to uwagę.

Zatem, mailing, który powinieneś wysyłać musi zawierać wartość dodaną oraz zachęcać do zwiększenia sprzedaży (delikatnie).

Ta strategia działa najlepiej w momencie, gdy regularnie aktualizujesz swojego bloga (Trening #4) – warto publikować inspirujące & pouczające wpisy oraz instrukcje obsługi + recenzje książek.

WSKAZÓWKA: Pamiętaj, że artykuły na bloga możesz pisać sam, ale równie dobrze możesz je zlecić np. na www.artelis.pl

Obojętnie, czy piszesz sam, czy zlecasz to komuś innemu, regularnie publikując na swoim blogu możesz mieć dużo wartościowych materiałów, które za momocą jednorazowego mailingu możesz wysłać do swojej listy.

Wystarczy, że delikatnie przerobisz poniższy tekst – poprawisz tytuł, dodasz link, napiszesz coś od siebie, zalogujesz się do Netsendo i możesz wysyłać.

Jednorazowy mailing

Witaj!

Właśnie opublikowałem nowiutenki artykuł specjalnie na Twoje potrzeby…

Odnieś sukces w swoil domowym biznesie: www.Link-Do-Artykulu.pl

Chętnie usłyszę, co o tym myślisz!

Jeśli będziesz mieć jakieś pytania, to koniecznie daj mi znać (wystarczy, że odpowiesz na tego maila).

Z poważaniem,

Twoje Imię i Nazwisko

P.S. Moim celem jest pomóc Ci zbudować dochodowy biznes online. Czy jest coś, co mogę zrobić, aby Ci teraz pomóc?

P.P.S. Oto prawdziwy laptopowy biznes – jak zarabiać w XXI wieku przy komputerze: www.Link-Do-Oferty.pl

Po „Witaj” możesz dodać imię swojego subskrybenta.

WAŻNE! 
W powyższym przykładzie na dole maila jest dodany link do strony ofertowej np. systemu MARKETER pro, jednak możesz tam również wkleić link do strony przechwytującej.

Wszystko zależy od tego do jakiej listy adresowej wysyłasz tą wiadomość:

1. Lista adresowa MARKETER pro: w tym wypadku wklej link do strony ofertowej.

2. Lista adresowa, która nie jest związana z MARKETEREM pro: w tym wypadku lepiej wkleić link do strony przechwytującej.

Polecam Ci przerobić powyższy szablon i dodać np. jakiś własny komentarz lub nawet jakąś ciekawą historię.

Gdy opublikujesz nowy artykuł na swoim blogu (ale może to być również film z YouTube lub Facebooka), to wystarczy delikatnie przerobić powyższy tekst i możesz wysyłać swoją wiadomość.

Tutaj masz instrukcję jak dodać i wysłać mailing (jednorazowa wiadomość):

Oto jest. Właśnie wysłałeś jednorazowy mailing (w Netsendo jest to po prostu Mailing) z linkiem do swoich subskrybentów!

 

PODSUMOWANIE

Jeśli już publikujesz artykuły na swoim blogu i masz ustawioną pierwszą kampanię reklamową na Facebooku, to Twoja lista może już się budować. Wszystko zależy od tego jak długo już aktywnie promujesz swój nowy biznes.

Dodając do swojej kampanii email jednorazowe wiadomości (Mailing), możesz jeszcze bardziej zwiększyć swoją skuteczniść – ludzie częściej zaczną klikać w Twoje linki, czyli częściej odwiedzą Twoją stronę przechwytującą lub stronę ofertową (zależy do jakiej listy wysyłasz swój mailing).

Pamiętaj również, aby do każdej osoby, która dołączy do któregoś z naszych programów, wysłać wiadomości powitalne (znajdziesz je powyżej). To jest prosty przepis na to, aby coraz więcej osób aktywowało się w poszczególnych programach partnerskich.

W dalszej części pokażę Ci więcej strategii budowania listy adresowej oraz pozyskiwania nowych partnerów biznesowych…

Cały trening, który znajduje się wewnątrz MARKETERA pro jest podzielony na trening podstawowy (właśnie tutaj jesteś) oraz na trening bardziej rozbudowany. Będą to tak jakby osobnie szkolenia poświęcone np. reklamie na Facebooku itd., ale o tym trochę później.

Na dzień dzisiejszy skup się na rozbudowie własnego bloga, pierwszej reklamie na Facebooku oraz na wysyłaniu mailingów + osobistych wiadomości do nowych osób w zespole.

Dla niektórych osób samo budowanie listy adresowej + pozyskanie kilku nowych osób w zespole każdego miesiąca, absolutnie wystarcza…

Nie ma problemu. TY już w pierwszym tygodniu naszego szkolenia masz instrukcję jak tego dokonać. Jednak mogę Ci zagwarantować, że możesz zrobić o wiele więcej!

Prawdziwy wzrost Twojego biznesu wyznika z jednoczesnego wykorzystania konkretnych działań marketingowych… Tak, aby rozwijać wyniki w postępie geometrycznym, a następnie dzielenia się z innymi udanymi pomysłami i strategiami, aby pomóc im również osiągnąć sukces.

Gdy rozwiniesz swoje umiejętności (ten trening Ci w tym pomoże), to będziesz mógł wtedy skalować swój biznes do 5, 6 a może i nawet 7 cyfrowych zarobków w skali roku.

To zależy od Ciebie. MARKETER pro może być Twoim pierwszym krokiem do niezależności finansowej lub po prostu solidnym dodatkowym zarobkiem (oprócz innych biznesów, które promujesz).

Wybór należy do Ciebie.

Jestem tutaj, aby Ci pomóc i pokazać odpowiednią drogę. Mam nadzieję, że to wykorzystasz, ponieważ system, który trzymasz w rękach jest unikalny. Gwarantuję Ci to!

Podejmij działanie. Wykorzystaj informacje, które już poznałeś w praktyce. Nie popadja w błędne koło wiecznego analizowania i myślenia… Działać. Nawet jeśli Twoje rezultaty są małe… To nie ma znaczenia, po prostu działaj!

Nie musisz wiedzieć wszystkiego!

Nie musisz wiedzieć wszystkiego o marketingu internetowym, o network marketingu, o reklamie online i offilne, o email marketingu i nie musisz mieć wyższego wykształcenia, czy szkoły biznesowej… Uwierz mi, że nie musisz czytać 20 książek dziennie i każdego dnia powtarzać sobie przed lustrem „jestem zwycięzcą!”.

Nie musisz również skakać z kwiatka na kwiatek i co miesiąc rejestrować się do nowego programu zarobkowego…

Działam w Intenrecie od 2009 roku i poznałem już bardzo dużo takich osób.

Wiesz co się z nimi dzieje?

Ponad 95% tych osób już dawno nie ma w marketingu internetowym, a pozostałe 5% cały czas szuka tego jedynego biznesu… Wieczna pogoń za tym czymś…

Niestety czas ucieka, dlatego od samego początku warto działać strategicznie i myśleć długofalowo. Bez pracy nie ma kołaczy!

Podejmij KONKRETNĄ DECYZJĘ.

Wykorzystaj to, czego już się nauczyłeś…

Dzięki temu będziesz mógł dołączyć do grona osób, które już każdego dnia budują swoje listy adresowe, budują swoją markę w Internecie i regularnie pozyskują nowych partnerów biznesowych. To żadna magia, tylko solidne i konkretne działanie.

Cała zabawa zaczyna się po dokonaniu pierwszych sprzedaży… Ty możesz wtedy jeszcze podkręcić atmosferę, powtarzając co, czego już się nauczyłeś lub stopniowo dodając do tego nowe strategie działania.

Kliknij TUTAj i wykonaj Trening #7>>

 

Cytat dnia:

„Samodyscyplina wymaga od Ciebie panowania nad sobą, samokontroli, odpowiedzialności i znajomości kierunku, w którym podążasz.”

– Brian Tracy

Podziel się tym zdjęciem w swoich mediach społecznościowych (Facebook, Instagram itd.).

Pobierz ten obrazek na dysk swojego komputera, załaduj do swoich portali, dodaj krótki komentaż i opublikuj.

 

 

 

 

 

 

Menu

Kliknij Tutaj >>

Szybki Start

Kliknij Tutaj >>

30 Dniowy Przewodnik

Kliknij Tutaj >>

Linki Partnerskie

Kliknij Tutaj >>

Marketing

Kliknij Tutaj >>

Bonusy

Kliknij Tutaj >>

NAWIGACJA

1 – Szybki Start

2 – 30 dniowy trening

3 – Ustaw linki partnerskie

4 – Marketing

5 – Bonusy

Podziel się